Kidzlifestyle

La Chaise Ronde: de bal om op te zitten

Ze komen in zes verschillende maten (xs, s, m, l, xl en xxl) & uitvoeringen: La Chaise Ronde. Oftewel de zitbal. Kidz van alle leeftijden leren door het spelen met deze bal van Oolaalaa. Je kunt er niet alleen heerlijk op neerploffen, maar ook de motorische ontwikkeling wordt gestimuleerd.

Laat je kindje spelen, zitten, liggen, leren, hangen, slapen en rollen met de super leuke 'La Chaise Ronde'. De zitbal is ideaal voor kidz om mee te spelen. Het frameloze binnenwerk maakt de bal tot een veilig object voor de allerkleinsten onder ons. De bal is er al voor kleintjes vanaf 1 jaar (doorsnede 40 cm). Ze kunnen er veilig achter leren lopen, maar het is natuurlijk net zo fijn om er een schop tegen aan te geven. Is je boef wat groter, dan kunnen ze op een grotere bal zelfs lekker springen of overheen liggen. En als je dan kiest voor de 'Wereldbol-zitbal' ... dan kunnen ze tijdens het spelen meteen zien waar de Noordpool ligt. Want de hele aardbol staat duidelijk leesbaar op deze uitvoering gedrukt. Maar voor iedereen geldt dat de La Chaise Ronde ideaal is om op neer te ploffen na een vermoeiend dagje en lekker een dutje te doen.

Ze zijn door de zes verschillende maten niet alleen geschikt voor kidz. Ook volwassenen kunnen heerlijk relaxen op deze zitbal. Er is zelfs een versie die zonder problemen buiten gebruikt kan worden. De zitbal vormt zich op ergonomische wijze naar je lichaam en geeft zodoende steun tijdens het zitten. Sta je op; dan springt de bal vanzelf weer in zijn bol-vorm.

Leuk weetje: een deel van de opbrengst van La Chaise Ronde gaat naar Child at Venture. Zij helpen jonge ondernemers in ontwikkelingslanden bij het opzetten van hun eigen bedrijf. Nieuwsgierig? Kijk dan op www.oolaalaa.com voor alle vormen en maten van de La Chaise Ronde. Prijzen variëren van 59,- euro tot 699,- euro.

speelgoed