Kidzlifestyle

Natur-elle: voor biologische babycollecties

Natur-elle, een nieuw label voor biologische baby, kids & lifestyle artikelen opgericht door industrieel ontwerpster Liesbeth Oldeman, heeft onlangs een nieuwe lijn baby artikelen (Pink & Blue) op de markt gebracht die wordt vervaardigd uit 100% biokatoenen stoffen.

Biokatoen is zeer geschikt voor de gevoelige babyhuid, omdat deze katoen wordt gekweekt zonder gebruik te maken van pesticiden en vervolgens op milieuvriendelijke wijze wordt geverfd. Dat is beter voor het milieu, maar ook goed voor de eigenschappen van het katoen. De biokatoenen stoffen zijn hierdoor zeer soepel en zacht en bevatten ook geen chemische stoffen die de babyhuid kunnen irriteren. Vandaar dat Liesbeth Oldeman ervoor gekozen heeft om voor Natur-elle te beginnen met een biologische babylijn.

De nieuwe Pink & Blue babycollecties bestaan uit allerlei praktische baby basics, zoals spuugdoekjes, spenendoekjes, slabbetjes, kruikenzakken en dekentjes. De artikelen zijn stijlvol vormgegeven en bovendien lekker zacht en dik en daardoor aangenaam in gebruik zowel voor ouder als kind. De basis van de Pink & Blue collecties vormen de prachtige roze en lichtblauwe bedrukte biokatoenen satinets die worden gecombineerd met een dikke zachte ongebleekte biokatoenen badstof.

Alle baby artikelen worden deels in het eigen naai-atelier in Nederland en deels in andere Europese ateliers geproduceerd. Productie vindt hier plaats onder eerlijke en veilige werkomstandigheden.

Surf dus snel naar www.natur-elle.nl.

verzorging