Levensgrote Lego-auto bouwen in de meivakantie
Lego-fanaten opgelet: in de meivakantie kun je in Rijswijk mee helpen met de bouw van een levensgrote auto. Op het hoofdkantoor van BMW mogen kinderen van 6 tot en met 12 jaar de BMW X1 nabouwen.
Over enkele weken liggen in het pand van de autofabrikant ruim 165.000 Lego-bouwsteentjes voor de constructie van de levensgrote X1. De kinderen worden geholpen door de deskundige bouwers van het LEGO®-team. Het is een heel speciaal project, want Nederland heeft de primeur van de eerste Lego-BMW. Daarna wordt het bouwwerk van gele steentjes getransporteerd naar Moskou.
Als je je op wilt geven, moet je dat snel doen via de link http://bit.ly/BMWX1LEGO. Er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.
Als het je niet is gelukt om een plaatsje te bemachtigen, kun je de bouw volgen via de site van BMW.
