Kidzlifestyle

Mijnes: unieke, handgemaakte kinderkamer accessoires

"Mijnes," roept dochterlief Jupper enthousiast als je op haar wandkleed met kikkers wijst. Vele bewonderaars hebben haar al lachend toegesproken dat ze wel weten dat dit mooie kikker wandkleed van Jupper is. Altijd herhaalt ze dan parmantig dat ene woordje "Mijnes".

En Jupper heeft gelijk, het is haar wandkleed én gemaakt door MIJNES.

Mijnes ontwerpt tasjes, hangzakken, boxtassen en opbergdozen speciaal voor de kinderkamer. Gelukkig is niet alles voor de kinderkamer, want daar zijn ze veel te leuk voor. Mijnes ontwerpt sinds kort ook verzorgingstassen en kussens voor de mama"s (of papa"s). Uniek omdat ze per stuk zijn ontworpen en bijzonder door de eigen speciale "Mijnes" uitstraling. Vrolijke kleuren, lieve dieren en veel, heel veel bloemen. Alles van Mijnes is met zorg ontworpen en handgemaakt. Het uiteindelijke product is van uitstekende kwaliteit.

De basis van de ontwerpen is een mooi gekleurd vilt. Van hieruit wordt het ontwerp opgebouwd. Is je kind helemaal verliefd op vlinders? Dan zullen die op het uiteindelijke resultaat in vele formaten terug te vinden zijn. Als je liever net als Jupper gek bent van kikkers ... dan heb je kans dat er zelfs eentje verschijnt die echt kwaakt. Heerlijk om te zien hoe de oogjes van je kleintje oplichten als ze daar achter komen.

Het bijzondere van Mijnes is dat naast de bestaande producten er ook op maat wordt gewerkt. Alles is mogelijk. En alles in overleg. Heerlijk, want dan weet je zeker dat niemand met jouw verzorgingstas rondloopt of dezelfde opbergdoos heeft. Nee, deze is helemaal Mijnes ... kijk maar zelfs mijn naam staat erop.
Voor informatie over Mijnes, kijk op http://www.mijnes.com/.

>Als een product moet voldoen aan speciale formaten, specifieke kleuren of een thema, neem dan contact op Mijnes: info@mijnes.com. Wandkleden, zoals die van Jupper kunnen helaas niet meer besteld worden, maar daar zijn super leuke wandzakken voor in de plaats gekomen.

ideeën