Kidzlifestyle

Kerstsfeer in dierenpark Ouwehand

Tijdens de kerstvakantie kun je met je kidz heerlijk genieten in dierenpark Ouwehand. (22 december t/m 7 januari 2007) In die periode is het dierenpark gehuld in winterse sferen.

Kerstbomen van wel tien meter hoog, een kerststal en kerstmuziek zorgen voor een gezellig winters kerstplaatje. Laat de sneeuw maar komen!

Gedurende de hele kerstvakantie kunnen kinderen deelnemen aan een speciale winterse speurtocht. Deze voert ze langs alle dieren (en hun specifieke geluid). Ook zal de Ori Academie zijn geopend. Kidz kunnen hier naast diverse tentoonstellingen ook dieren op sterk water bewonderen. Ga ook eens een kijkje nemen bij de dagelijkse voederpresentaties bij de dieren uit het hoge noorden zoals de ijsberen, Amurtijgers, Laplanduilen en rendieren.

Kerstconcert
Op vrijdag 22 en zaterdag 23 december is er een kerstconcert op het park. Muziekvereniging "Ons Genoegen" uit Rhenen brengt een concert ten gehore met de jeugdafdeling "Music 4 Fun". Deze muziekvereniging is één van de oudste muziekverenigingen in het land, maar springlevend. Aanvang 14.00 uur.
Bij het Ouwehands Jungle restaurant staan diverse kraampjes met warme chocomel en glühwein. Natuurlijk ontbreken de kerststol en kransjes niet.

Op zondag 24 december en tweede kerstdag is het zelfs mogelijk om een samen met je kidz én de kerstman een ritje te maken in de arrenslee.
Kortom weer een hele gezellige kerst in Ouwehands Dierenpark Rhenen.

Ouwehands Dierenpark Rhenen, Grebbeweg 111, Rhenen, http://www.ouwehand.nl/

kinderuitjes kerst